WIKTOR KORSZLA (gościnnie)

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od najmłodszych lat rozwijał swoje muzyczne pasje, uczęszczając do Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Sochaczewie. Zdobył wiele wartościowych lokat na ogólnopolskich przesłuchaniach wokalnych, m.in. I Miejsce „Złotą Lirę” , II Miejsce „Złotą 8-kę”.
 
Miał również możliwość pracy nad repertuarem musicalowym w takich teatrach jak Studio Buffo (Metro w reż. Janusza Józefowicza) czy Gliwickim Teatrze Muzycznym (Tarzan w reż. Tomasza Dutkiewicza) grając tytułową rolę Tarzana w jednym z największych musicali Disneya wystawianych w Polsce.
 
Emisję i technikę wokalną doskonalił, pracując z tak wybitnymi pedagogami i wokalistkami, jak Sławomir Adamko, Justyna Motylska i Monika Urlik. Zdobył międzynarodową licencję instruktora tańca. Jako wszechstronny tancerz stara się nie ograniczać do jednej techniki tanecznej, dlatego też wciąż podnosi swoje kwalifikacje w szkołach tańca na całym świecie, m.in. w Los Angeles, gdzie pobierał lekcje tańca i wokalu w Debbie Reynolds Studio, pod okiem choreografów m.in. Madonny, Britney Spears czy Ushera.

W Teatrze Rozrywki gra Wioślarza w musicalu Our House T. Firtha i Madness.

Foto: Tomasz Zakrzewski