Sprawdźcie, co nowego w repertuarze online Rozrywki na nadchodzący tydzień. Wszystkie wydarzenia w tym tygodniu publikujemy w ramach obchodów
Dzień Teatru Publicznego 2020 | #czekamy / Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

wtorek (19 maja) / 10:00

#RozrywkaDzieciom w ramach cyklu dla najmłodszych kolejny odcinek bajki Wojciecha Widłaka, pt. “Pan Kuleczka”. Bohater krótkich opowiadań, czyli “Pan Kuleczka” to barwna postać przeżywająca wraz ze swoimi podopiecznymi przygody, które uczą i bawią. Nie tylko najmłodszych. Czyta Wiolka Białk.

środa (20 maja) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję - cykl z poezją przygotowany przez aktorki i aktorów. Oprócz wybranych utworów usłyszymy krótkie wspomnienia z Rozrywką w tle. Bohaterem odcinka będzie aktor Teatru Rozrywki Jakub Wróblewski.

czwartek (21 maja) / 10:00

Milczący Anioł z recitalu “Pieśni życia, czyli Piazzolla jakiego nie znacie”.
Barbara Ducka w lutym 2020 roku przygotowała w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych “Po Godzinach” recital złożony z utworów legendarnego kompozytora i wirtuoza Astora Piazzolli. Niezwykła muzyka przenosi odbiorcę w świat pełen refleksji i nostalgii. Nowoczesne aranżacje Krzysztofa Jaszczaka pozwalają odkryć ją na nowo, zaś teksty Janusza Krucińskiego czasem rozpieszczają widza, a czasem pozwalają mu zajrzeć w przedsionek piekła.

piątek (22 maja) / 10:00

#Coronasession - Paweł Stefan to wokalista Teatru Rozrywki, inicjator i twórca scenariusza do spektaklu “Szkoła Bluesa”, który powstał w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych “Po Godzinach”. W cyklu #Coronasession Paweł Stefan prezentuje aranżacje klasycznych bluesowych utworów. Zapraszamy w każdy piątek o 10:00.

sobota (23 maja) / 10:00

“Pejżaż...” - recital przygotowany przez Tomasz Wojtan z piosenkami Kabaretu Starszych Panów.

niedziela (24 maja) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję. Cykl z poezją i wspomnieniami przygotowany przez aktorki i aktorów Rozrywki. Zapraszamy w każdą środę i niedzielę o godz. 10:00. W niedzielnym odcinku wystąpi aktorka Wiolka Białk.
Repertuar może ulec zmianie. Zachęcamy do śledzenia informacji w mediach społecznościowych i na www.teatr-rozrywki.pl
Dzień Teatru Publicznego 2020 | #czekamy