Repertuar online na kolejny tydzień już gotowy. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w nadchodzącym tygodniu. W tym tygodniu premiera nowego programu Nataszy i Rafała Gajewskich #DomowaAkademiaTańcaiRuchu. Wszystkie wydarzenia w repertuarze online łączy #RozrywkaDoŚniadania. Pod tym hashtagiem na Facebooku znajdziecie wszystkie publikowane dotąd materiały.


Wtorek (12 maja) / 10:00

#RozrywkaDzieciom - Michał Fijałkowski (Śląskie.pl) zaprezentuje czwarty fragment “Mikołajka”, cieszącej się niesłabnącą popularnością serii książek o niesfornym chłopcu autorstwa René Goscinnego z ilustracjami Jeana-Jacquesa Sempé'a.

Środa (13 maja) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję - cykl z poezją przygotowany przez aktorki i aktorów. Oprócz wybranych utworów usłyszymy krótkie wspomnienia z Rozrywką w tle. Bohaterką odcinka będzie aktorka Teatru Rozrywki Ewa Niemotko.

Czwartek (14 maja) / 10:00

#DomowaAkademiaTańcaiRuchu Nataszy i Rafała Gajewskich. W domowym zaciszu Natasza Gajewska - kierowniczka zespołu baletowego Rozrywki wraz z Rafałem Gajewskim - aktorem Rozrywki przygotowali dla nas krótkie rozgrzewki ruchowe z przymrużeniem oka. Jak sami mówią najważniejsze to wstać z kanapy ;) Zapraszamy!

Piątek (15 maja) / 10:00

#Coronasession - Paweł Stefan to wokalista Teatru Rozrywki, inicjator i twórca scenariusza do spektaklu “Szkoła Bluesa”, który powstał w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych “Po Godzinach”. W cyklu #Coronasession Paweł Stefan prezentuje aranżacje klasycznych bluesowych utworów :) Zapraszamy w każdy piątek o 10:00.

Poprzedni utwór Jimmy'ego Coxa "Nobody Knows You When You're Down And Out" dostępny tutaj.

Sobota (16 maja) / 10:00

Szczegóły niebawem :)

Niedziela (17 maja) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję. Cykl z poezją i wspomnieniami przygotowany przez aktorki i aktorów Rozrywki. Zapraszamy w każdą środę i niedzielę o godz. 10:00. W niedzielnym odcinku wystąpi aktor Kamil Drężek. Do zobaczenia.


Repertuar może ulec zmianie. Zachęcamy do śledzenia informacji w mediach społecznościowych i na www.teatr-rozrywki.pl