Zobaczcie repertuar online i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w nadchodzącym tygodniu. Wszystkie wydarzenia w repertuarze online łączy #RozrywkaDoŚniadania. Pod tym hashtagiem na Facebooku znajdziecie wszystkie publikowane dotąd materiały :)

Wtorek (28 kwietnia) / 10:00
 
#RozrywkaDzieciom - Michał Fijałkowski (Śląskie.pl) zaprezentuje kolejny fragment “Mikołajka”, cieszącej się niesłabnącą popularnością serii książek o niesfornym chłopcu autorstwa René Goscinnego z ilustracjami Jeana-Jacquesa Sempé'a.

Środa (29 kwietnia) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję - cykl z poezją przygotowany przez aktorki i aktorów. Oprócz wybranych utworów usłyszymy krótkie wspomnienia z Rozrywką w tle. Bohaterem odcinka będzie aktor Teatru Rozrywki Adam Szymura.

Czwartek (30 kwietnia) / 10:00

W czwartek w ramach #RozrywkaDzieciom kolejny odcinek bajek Wojciecha Widłaka, pt. “Pan Kuleczka”. Bohater krótkich opowiadań, czyli “Pan Kuleczka” to barwna postać przeżywająca wraz ze swoimi podopiecznymi przygody, które uczą i bawią. Nie tylko najmłodszych :) Czyta Wiolka Białk. Poprzedni odcinek dostępny tutaj.

Piątek (1 maja) / 10:00

#Coronasession - Paweł Stefan to wokalista Teatru Rozrywki, inicjator i twórca scenariusza do spektaklu “Szkoła Bluesa”, który powstał w ramach Sceny Inicjatyw Artystycznych “Po Godzinach”. W cyklu #Coronasession Paweł Stefan prezentuje aranżacje wybranych bluesowych utworów :) Zapraszamy w każdy piątek o 10:00.

Poprzedni utwór: "Ain't no sunshine" Billa Withersa dostępny tutaj.

Sobota (2 maja) / 10:00

Szczegóły niebawem :)

Niedziela (3 maja) / 10:00

#DlaMnieWażne, czyli artyści Rozrywki czytają poezję. Cykl z poezją i wspomnieniami przygotowany przez aktorki i aktorów Rozrywki. Zapraszamy w każdą środę i niedzielę o godz. 10:00. W niedzielnym odcinku wystąpi aktorka Marta Tadla. Do zobaczenia.
Repertuar może ulec zmianie. Zachęcamy do śledzenia informacji w mediach społecznościowych i na www.teatr-rozrywki.pl