KONCERT SYLWESTROWY

NA POLSKĄ NUTĘ
 
Dziewiętnasty raz zachęcamy Państwa do wspólnego powitania Nowego Roku. Tym razem proponujemy mini-leksykon polskich kompozytorów rozrywkowych. Tych najlepszych, tych, którzy w historii rodzimej muzyki popularnej zapisali się samymi przebojami. Melodyjnymi, rytmicznymi, wpadającymi w ucho i dobrze znanymi. Wybór był trudny, ograniczony czasem trwania koncertu, ale piosenki, które Państwu zaproponujemy, to prawdziwe hity. A skomponowali je m.in.: Jerzy Petersburski i Kayah, Krzysztof Klenczon i Robert Janson, Jerzy Duduś Matuszkiewicz i bracia Golcowie. Będą utwory Waldemara Kazaneckiego, Henryka Warsa i Igora Herbuta z zespołu LemON. Zaśpiewamy songi Katarzyny Gaertner, Piotra Rubika i Jerzego Wasowskiego. Słowem – najlepszych z najlepszych.
 
Wszystkie te przeboje opatrzone są znakomitymi tekstami, nowymi aranżacjami i – co najważniejsze – absolutnie premierowymi wykonaniami. Jak co roku, w Koncercie Sylwestrowym wystąpi cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Natalia Lesz.
 
Tradycyjnie zapraszamy też na zabawę taneczną do rana i bogato zaopatrzone bufety!

pomysł koncertu i dobór repertuaru: Anna Ratajczyk
reżyseria: Dariusz Miłkowski
choreografia: Katarzyna Aleksander-Kmieć, Katarzyna Buczkowska, Barbara Ducka, Zuzanna MarszałKryspin Hermański, Jacek NiepsujewiczKarol Zdańkowski i in.
scenografia: Grzegorz Policiński
kostiumy: Elżbieta Terlikowska, Tomasz Jacyków
kierownictwo muzyczne: Jerzy Jarosik
kierownictwo wokalne: Ewa Zug