fbpx

HITY MUSICALI! KONCERT

Hity Musicali!
koncert


Największe przeboje ze znanych musicali w wykonaniu aktorów, wokalistów, zespołu baletowego i orkiestry Teatru Rozrywki.

Artyści wykonają najpiękniejsze piosenki z takich przedstawień, jak: Evita, Upiór w Operze, Koty, Cabaret, Skrzypek na dachu, Nędznicy, Miss Saigon, Mamma Mia, Grease, Deszczowa piosenka, Dzwonnik z Notre Dame oraz innych, równie popularnych. Solistom towarzyszyć będzie orkiestra Teatru pod dyrekcją Mateusza Walacha.

Ten wyjątkowy koncert był wystawiany w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu podczas 28. Gali Serce za Serce, oraz 3 marca w Katowicach Mieście Ogrodów.


Na deskach Teatru Rozrywki koncert po raz pierwszy wystawimy 31 grudnia 2020 r.


Informacja na temat planowanej 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej.

Drodzy widzowie,

już w czerwcu rozpoczęliśmy intensywne prace nad przypadającym na ten rok 25. koncertem sylwestrowym. Tak ważny jubileusz był dla nas inspiracją, by utwory stanowiące jego program zostały wybrane właśnie przez Was. W pełnej gotowości, z głowami pełnymi pomysłów śledziliśmy cotygodniowe wyniki głosowania na dedykowanej stronie Plebiscytu 25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej. Czekaliśmy na listę kilkudziesięciu utworów, które chcieliśmy przygotować dla Państwa w zupełnie nowych, zaskakujących wersjach.

Jednak sytuacja z ostatnich tygodni, ograniczenia i przede wszystkim troska o wspólne bezpieczeństwo zmusiły nas do zawieszenia przygotowań do koncertu sylwestrowego w formule, na jaką Państwo i ten jubileusz zasługujecie. Podjęliśmy bardzo trudną dla nas wszystkich decyzję, aby 25. Przebojową Noc Sylwestrową przełożyć na kolejny rok. 

Każdy, kto choć raz miał okazję uczestniczyć w koncercie sylwestrowym ma świadomość, że na kilkugodzinny koncert składają się miesiące prób i praca niemal całego zespołu teatru: od artystów, przez ogromne zaplecze techników, aż po obsługę widzów. Organizacja tak ważnego i dużego przedsięwzięcia w aktualnej sytuacji jest niestety niemożliwa.

Nie wyobrażamy sobie jednak nie spędzić wspólnie z Państwem tegorocznej nocy sylwestrowej i karnawału. Dlatego serdecznie zapraszamy na koncert “Hity Musicali” zaprezentowany publiczności w trakcie gali charytatywnej na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w listopadzie 2019 roku w Zabrzu. Wierzymy, że koncert z najpiękniejszymi piosenkami musicalowymi w wykonaniu artystów naszego Teatru z udziałem gościa specjalnego pozwoli rozpocząć 2021 rok z najpiękniejszym rozrywkowym uśmiechem.

Dziękujemy, że jesteście z nami.
Zespół Teatru Rozrywki.