fbpx

KOLACJA DLA GŁUPCA

Francis Veber
KOLACJA DLA GŁUPCA

UWAGA!
Szanowni Państwo,
w trosce o Państwa zdrowie i ze względu na wprowadzone przez rząd obostrzenia spektakl zostaje przeniesiony na 13 kwietnia 2021 roku. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian. Więcej szczegółów wkrótce. W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

Agencja Certus

- - - - - - 

Producent: Agencja Artystyczna Certus

OBSADA:
Cezary Żak,
Bartłomiej Topa,
Małgorzata Pieczyńska,
Agnieszka Więdłocha / Marta Chodorowska,
Witold Dębicki,
Michał Zieliński

Reżyseria: Cezary Żak
Tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
Scenografia: Marcelina Początek-Kunikowska
Kostiumy: Krzysztof Łoszewski
Muzyka: ZAZ
Plakat: Grzybowska & Maślanka

Tytułowa „Kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.

Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

KOLACJA DLA GŁUPCA - to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.