fbpx

PRZYGODA Z OGRODNIKIEM

Przygoda z ogrodnikiem
spektakl gościnny
 


Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera. Polskiemu widzowi jest znany z takich hitów scenicznych jak: Między łóżkami, Ostra jazda, Old Love czy Randka w ciemno na dwie pary.

Para aktorów – państwo Dzicy – po latach pracy w teatrze porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie ze szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są u szczytu kariery, ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym tytułowy ogrodnik państwa Dzikich? – dowiedzą się Państwo na spektaklu!

Przygoda z ogrodnikiem to wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk/Laura Samojłowicz, Kasia Cichopek/Anna Oberc, Michał Sitarski, Bogdan Kalus, Artur Krajewski/Bartek Żukowski

Scenariusz: Norm Foster (Kanada)
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witold Stefaniak


- - -
Szanowni Państwo,

spektakl „Przygoda z ogrodnikiem”, zaplanowany na 11.10.2020 o godz. 16.00 i 19.30 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, zostaje przeniesiony – na 22.03.2021 o godz. 17.15 i 20.30.  Państwa bilety zachowują ważność. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian.

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

Serdecznie pozdrawiamy,

zespół Adria Art