ROZRYWKA KOCHA KINO - 24. GALA SYLWESTROWA

24. Gala Sylwestrowa
ROZRYWKA KOCHA KINO!

To będzie muzyczna podróż przez ekrany kin całego świata. 131. rok kinematografii zakończymy wspólnie z Państwem na 24. Gali Sylwestrowej Rozrywka kocha kino. Piosenki i utwory instrumentalne, które zabrzmią podczas koncertu są kompozycjami stworzonymi na potrzeby największych kinowych produkcji. Zagramy i zaśpiewamy, a także zatańczymy przeboje z filmów La La Land, D’Artagnan, Śniadanie u Tiffany’ego, Król Lew, Gorączka sobotniej nocy, Wyznania gejszy, Kogel mogel i wielu, wielu innych.

Będzie to muzyka z wielkich produkcji amerykańskich, kameralnych obrazów europejskich, filmów animowanych i muzycznych, kolorowych i czarno-białych.

Zrobimy wszystko, by Państwo poczuli się jak na rozdaniu nagród filmowych. Jak gdy 24-karatowe statuetki zapierają dech w piersiach nie tylko żądnych ich aktorów, ale i publiczności. Czyli – Państwa! Będzie czerwony dywan, będzie ścianka do fotografowania. Będzie światowo, filmowo, „Rozrywkowo”!

W Gali Sylwestrowej wystąpi niemal cały zespół artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Elżbieta Okupska. Po koncercie zaprosimy na dancing w foyer Dużej Sceny oraz dyskotekę na I piętrze, w przestrzeni Małej Sceny.

pomysł: Łukasz Skrzypecki
scenariusz, reżyseria: Anna Ratajczyk, Łukasz Skrzypecki

kierownictwo muzyczne: Mateusz Walach
kierownictwo wokalne: Ewa Zug
choreografia: Henryk Konwiński, Katarzyna Buczkowska, Barbara Ducka, Natalia Gajewska, Zuzanna Marszał, Małgorzata Mazurkiewicz, Maciej Cierzniak, Kryspin Hermański, Krzysztof Konopka
scenografia: Lidia Kanclerz
kostiumy: Magdalena WiluśLidia Kanclerz

asystent choreografa: Natalia Gajewska

wizualizacje: Tomasz Grimm
zwiastun: Damian Drozdek
materiały wideo: Artur Wacławek

prowadzący: Anna Ratajczyk, Kamil Franczak
lektor: Andrzej Kowalczyk


SPONSOR KONCERTU:Uwaga! W spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.

zdjęcia: Artur Wacławek