Uczeń Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Bytomiu w klasie skrzypiec. Wcześniej uczęszczał do Szkoły Muzycznej SUZUKI.
W styczniu 2015 r. zajął II miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Nagrodą jest zaproszenie do udziału w przygotowywanych przez Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego we współpracy z Centrum Edukacji Artystycznej mistrzowskich warsztatach orkiestrowych, mających na celu stworzenie II edycji „Lusławickiej Orkiestry Talentów”.
Debiutował na scenie w Halce S. Moniuszki w Operze Śląskiej (zakończenie Roku Jubileuszowego), później otrzymał rolę Eryka w Phantomie M. Yestona (również na scenie bytomskiej Opery), którą gra do dzisiaj. Zagrał tam także w Borysie Godunowie M. Musorgskiego, a ostatnio – w wznowieniu opery Tannhäuser R. Wagnera. W musicalu Oliver! L. Barta (Teatr Rozrywki) grał początkowo jednego z chłopców z przytułku, później był w bandzie Fagina. Obecnie gra Billy'ego oraz Michaela w musicalu Billy Elliot E. Johna i L. Halla.
Interesuje się piłką nożną, grał w klubie Sokół w Zbrosławicach.
Foto: Tomasz Zakrzewski