Dyplom aktora uzyskał w Państwowym Studium Wokalno-Aktorskim w Gdyni. Od pierwszego roku studiów grał na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. W 2007 roku był jednym z siedmiu finalistów Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Zagrał Lenina w musicalu M. Lorenca i M. Miklaszewskiej 21 w reż. J. Stańka i J. Połońskiego, wystawionym w Hucie Warszawa z okazji obchodów Wydarzeń Sierpniowych (2010). W 2011r wystąpił w podwójnej roli Dr. Scotta i Eddie’go w musicalu The Rocky Horror Show R. O’Briena (OCH-Teatr w Warszawie).
 
Jako Kudłaty, w licencjonowanym przez Warner Brothers widowisku Scooby Doo i widmo piratów, odbył trzykrotnie tournee po Polsce i Litwie.
Zagrał w sumie kilkaset spektakli Hair i Jesus Christ Superstar w Szwajcarii.
Wystąpił w produkcjach filmowych i telewizyjnych Macieja Wojtyszko, Piotra Szulkina, Waldemara Krzystka, Dominika Matwiejczyka, Wojciecha Kościelniaka; etiudach filmowych Anny Jadowskiej i Sylwestra Jakimowa. Grał również w niemieckojęzycznych filmach fabularnych: My, mistrzowie świata (Wir Weltmeister), Zimne lato (Kalter Sommer), filmie Ubu Król w reż. P. Szulkina, kilkunastu kampaniach reklamowych oraz serialach telewizyjnych: Doręczyciel, Plebania, Fala Zbrodni, Biuro Kryminalne, M jak Miłość, Kronika Policyjna oraz Klan.
 
W musicalu Krzesimira Dębskiego i Andrzeja Ozgi Nie ma solidarności bez miłości w reżyserii Macieja Wojtyszko grał Jarka i Wodzireja.
 
W Teatrze Rozrywki gra Rudego oraz Dicky'ego w musicalu Our House T. Firtha i Madness.

Foto: Tomasz Zakrzewski