fbpx

KONCERT SŁAWEK UNIATOWSKI THE BEST OF II

SŁAWEK UNIATOWSKI
THE BEST OF II • Ciechowski • Wodecki • Zaucha • Sinatra
koncert
 

UWAGA!
Szanowni Państwo,
koncert Sławka Uniatowskiego zaplanowany na 2.11.2020 o godz. 19.00 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, zostaje przeniesiony na 19 kwietnia 2021 roku. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian. Więcej szczegółów wkrótce. W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.
- - - 

Po gorąco przyjętej trasie The Best Of w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami jego największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Na jesiennych koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera będzie miała miejsce w grudniu 2020 roku. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

 
Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista, który już w wieku pięciu lat rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.
 
Uniatowski – jako jedyny wokalista z Polski – miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble. Ma w dorobku również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat King Cole'a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.
 
(materiały promocyjne organizatora)