MAGIC NIGHT

MAGIC NIGHT
pokaz gościnny

Ten wieczór Was oczaruje i zachwyci. Największe hity światowej iluzji, akrobaci ryzykujący życie, najpiękniejsze tancerki rodem z paryskich kabaretów i wyśmienita kuchnia & wino! Tak najkrócej opisać można ten wyjątkowy wieczór z grupą EGO Michała Szuby.
 
Najpierw nie tylko na scenie ale i w powietrzu oczarują Was najpiękniejsze tancerki w piórach i brylantach. Chwilę później w świat magii wprowadzi Was nasz iluzjonista udowadniając, że niemożliwe nie istnieje. Następnie przekonacie się, że największą magią na świecie jest miłość oraz zobaczycie gorące illusion dance show w wykonaniu najlepszych tancerzy grupy EGO.
 
W drugiej części show porwiemy Was do obłąkanego zamku, gdzie swoje eksperymenty na żywych wciąż artystach wykonywać będzie Książę Magii. Zobaczycie najsłynniejsze i najbardziej niebezpieczne hity światowej iluzji, wykonywane między innymi przez legendarnego Harrego Houdiniego czy Davida Copperfielda. To wszystko w towarzystwie akrobatów, którzy igrając z żywym ogniem ryzykują swoje życie na kilkunastu metrach nad sceną.
 
W programie również ekskluzywny drink podany w foyer teatru.
 
scenariusz, reżyseria i choreografia: Michał Szuba
produkcja: EGO Małgorzata Szuba
występują: artyści grupy EGO