WARSZTATY DLA UCZESTNIKÓW ENTRÉE
"CIAŁO - UMYSŁ - EMOCJE"
 
W przestrzeni Małej Sceny Teatru Rozrywki spotkają się zarówno widzowie jak i twórcy biorący udział w finale Obserwatorium Artystycznego Entrée. To wyjątkowe spotkanie zaowocuje niezwykłym doświadczeniem tworzenia teatru poprzez siebie, a także umocni poczucie samego siebie poprzez teatr. Zapraszamy Państwa do gry, w której każdy jest wygranym, w której indywidualny wkład każdego uczestnika to wkład w prawdziwie wielkie dzieło!
 
Warsztaty zorganizowane zostały wspólnie przez Teatr Rozrywki i Teatr Żelazny. Przeznaczone są dla wszystkich, którzy wezmą udział w przeglądzie finałowym – zarówno finalistów, jak i widzów. Niekonwencjonalna forma warsztatów oraz ciekawie skomponowany program da uczestnikom możliwość przeżycia wyjątkowego i niepowtarzalnego wydarzenia teatralnego. 
 
Aktualne informacje znajdziecie na facebooku: Obserwatorium Artystyczne Entrée 

UWAGA! 

Konieczna jest rezerwacja miejsc pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 listopada 2015 r.
Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. 
 
Biletu wstępu na warsztaty za symboliczne 5 zł; dla tych, którzy okażą bilety z dwóch spektakli finałowych Entrée6 – wstęp za darmo!