SYLWESTER BIS 2018

SYLWESTER BIS – BAL U CYGANA
koncert karnawałowy

Jak roku zapraszamy Państwa skróconą wersję Koncertu Sylwestrowego, który prezentować będziemy Państwu w każdy piątek, sobotę i niedzielę karnawału 2018. A czasami również w czwartki. Bohaterem tegorocznych BISÓW będzie Jacek Cygan, a właściwie – jego najpopularniejsze piosenki.

Jacek Cygan, autor popularnych i lubianych przebojów śpiewanych przez całą plejadę polskich wokalistów, współpracował i nadal pracuje z najwybitniejszymi kompozytorami, takimi jak: Krzesimir Dębski, Seweryn Krajewski, Ryszard Rynkowski, Grzegorz Skawiński, Krzysztof Herdzin, Marcin Pospieszalski, Włodzimierz Korcz, Wiesław Pieregorólka, Grzegorz Turnau, Robert Janson, Jerzy Filar, Jan Hnatowicz i in. Jego piosenki znamy z wykonań Hanny Banaszak, Ewy Bem, Edyty Geppert, Edyty Górniak, Anny Jurksztowicz, Grażyny Łobaszewskiej, Alicji Majewskiej, Maryli Rodowicz, Ryszarda Rynkowskiego, Stanisława Sojki, Mietka Szcześniaka, Seweryna Krajewskiego i zespołów: KOMBII, 2+1, PAPA D czy NASZA BASIA KOCHANA.

Jacek Cygan zajmuje się również pisaniem scenariuszy i sztuk muzycznych. W tym roku napisał Śpiewnik, w którym w dowcipny sposób opowiada o kulisach powstania największych jego przebojów. My do tego dołożymy oprawę choreograficzną, orkiestrową i wokalną, i przedstawimy Państwu trzygodzinny koncert w wykonaniu całego zespołu Teatru Rozrywki.

Zapraszamy serdecznie!